Cybex Solution S-fix

Přizpůsobuje se potřebám vašeho dítěte. Solution S-Fix roste s dítětem od 3 do 12 let a stejně jako rodiče se postupně přizpůsobuje jeho měnícím se potřebám. Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje nebezpečnému přepadávání hlavy spícího dítěte dopředu a neustále ji udržuje v bezpečné zóně autosedačky. To je důležité především při nárazu z boku, během kterého poskytují opěrka hlavy a L.S.P systém zvýšenou ochranu dítěte. 12 možností nastavení výšky poskytuje rostoucímu dítěti neustále pohodlné cestování a díky chytré obsluze jednou rukou je nastavení výšky pro rodiče rychlé a jednoduché. 
Příslušenství k dokoupení:
 - Letní potah, ISOFIX naváděcí plasty, Držák nápojů 
Kód produktu:-
Více informací

Vlastnosti

  • Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy: Zabraňuje přepadnutí hlavy spícího dítěte dopředu a zajišťuje tak, aby byla neustále v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu. 
  • Integrovaný L.S.P. systém: Nabízí vylepšenou bezpečnost v případě nárazu z boku. Ve srovnání se stejnou autosedačkou bez vyklopeného protektoru, snižuje L.S.P. systém síly bočního nárazu o cca 25 %. 
  • 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy: Umožňuje autosedačce růst společně s dítětem a poskytuje extrémně dlouhodobou použitelnost. Hlavové chrániče rostou s ohledem na zvyšující se prostorové požadavky dítěte. 
  • Integrovaný ventilační systém: Udržuje pohodlnou tělesnou teplotu i během horkých dní. 
  • ISOFIX Connect: Pro dodatečnou stabilitu a bezpečí. Autosedačku lze používat i ve vozidlech bez ISOFIXu. 
  • Extra široký a hluboký sedák: Zajišťuje vašemu dítěti dlouhodobě pohodlné cestování. 
  • Sklápěcí opěrka zad: Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv sedadlu. 
  • Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a chrání dítě.


Přejít na úvodní stránku
Platební brána ComGate
Copyright 2020 PATRON Bohemia. a.s.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím