Cybex Solution Z-fix PLUS

Potahové látky Plus získávají svůj jedinečný vzhled díky exkluzivní a odolné látce s keprovým efektem v provedení denim.

Velký brácha Solution Z-Fix je navržen tak, aby rostl společně s vaším dítětem a přizpůsoboval se tak jeho měnícím se potřebám. Díky 12pozičnímu nastavení výšky a automatickému nastavení šířky lze protektory hlavy a ramen nastavit dle individuálních potřeb dítěte. Toto nastavení lze navíc rychle a snadno změnit pouze pomocí jedné ruky. Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy neustále udržuje hlavu vašeho dítěte v bezpečné zóně autosedačky. Pro zajištění pohodlí dítěte i během horkých dní je autosedačka vybavena ventilačním systémem, který snižuje teplotu v prostoru pro sezení na příjemnou úroveň. 

Hlavní vlastnosti: 

- Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy: Zabraňuje přepadnutí hlavy spícího dítěte dopředu a zajišťuje tak, aby byla neustále v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu. 
- Nastavitelná výška s automatickým nastavením šířky: Solution Z-Fix roste s vaším dítětem od 3 do 12 let 
- dlouhá doba se spoustou nabytých centimetrů. Hlavové a ramenní chrániče lze výškově nastavit do 12 pozic, přičemž při změně výšky se automaticky nastavuje i jejich šířka a autosedačka se tak přizpůsobuje velikosti dítěte. Díky obsluze jednou rukou je nastavení autosedačky pro rodiče rychlé a snadné. 
- Ventilační systém: Poskytuje dítěti pohodlnou teplotu pro sezení i během horkých dní. 
- L.S.P. Systém Plus: Pro vyšší bezpečí při nárazu z boku. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu o cca 25 %. Další vlastnosti: 
- ISOFIX Connect: Pro snadnou instalaci a dodatečnou stabilitu. 
- CYBEX Safety Pads: Jako součást hlavové opěrky při nehodě aktivně vedou hlavu dítěte do bezpečné zóny. 
- Sklápěcí opěrka zad: Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv sedadlu. 
- Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a odvádí je pryč od dítěte. 
- Nová látka: Solution Z-fix jedinečným způsobem kombinuje 2 různé látky. Zatímco extrémně hladká a příjemná látka se nachází především na vnitřní straně autosedačky, odolná keprová látka ve dvou odstínech obepíná skořepinu. Tato kombinace zajišťuje pohodlí pro vaše dítě a stylový vzhled autosedačky, odpovídající interiéru moderních vozidel. 
Příslušenství: 
- Letní potah, ISOFIX naváděcí plasty, Držák nápojů 
Kód produktu:5200006

Podobné produktyPřejít na úvodní stránku
Platební brána ComGate
Copyright 2020 PATRON Bohemia. a.s.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím