Cybex Aton - M i-size

Modulární inovace se setkává s nejvyššími bezpečnostními standardy. Autosedačka Aton M i-Size je vybavená nejnovější bezpečnostní technologií a v kombinaci se základnou Base M splňuje všechny požadavky standardu i-Size. Díky vyjímatelné novorozenecké vložce nabízí tato lehká autosedačka pohodlnou pozici vleže a integrovaný L.S.P. Systém, společně s energii absorbující skořepinou se postarají o bezpečí dítěte při nehodě. Pohodlí dítěte v autosedačce zajišťuje výškově nastavitelná opěrka hlavy, extra široké pásy a XXL sluneční stříška. Aton M i-Size je součástí M-Line modulárního systému a je proto kompatibilní se základnou Base M a s kočárky z řady M-Line, např. Balios. 


Příslušenství k dokoupení:

 - Base M, Letní potah, Pláštěnka, Moskytiéra, Fusak 

Kód produktu:520000350

Vyberte si variantu produktu:


Více informací

Vlastnosti

  • M-Line Modulární systém 
  • Výškově nastavitelná opěrka hlavy: 11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů dovoluje autosedačce růst společně s dítětem a nabízí tak extrémně dlouhou použitelnost. 
  • Integrovaný L.S.P. Systém: Snižuje energii při bočním nárazu. Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice. 
  • Vyjímatelná novorozenecká vložka: Pro pohodlnou pozici téměř zcela vleže. 
  • XXL sluneční stříška: Dokonalá ochrana před větrem a sluncem s UPF50+. 
  • Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a chrání dítě. 
  • Extra široké pásy s měkkým polstrováním. 
  • Cestovní systém - kompatibilní s kočárky CYBEX, gb a kočárky ostatních vybraných značek. 

Příslušenství

Podobné produktyPřejít na úvodní stránku
Platební brána ComGate
Copyright 2020 PATRON Bohemia. a.s.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací   Souhlasím